![Slideshow image](https://content.4ty.gr/subdomain-bgslideshows/53756/si7.jpg)
![Slideshow image](https://content.4ty.gr/subdomain-bgslideshows/53756/si6.jpg)
![Slideshow image](https://content.4ty.gr/subdomain-bgslideshows/53756/s3.jpg)
Απόκτησε το δίπλωμά σου εύκολα, γρήγορα και αξιόπιστα στη νούμερο ένα σχολή της Αττικής!
Με εμπειρία και μεθοδικότητα συνεχίζουμε να εκπαιδεύουμε τους οδηγούς του μέλλοντος.
Ό,τι χρειάζεσαι από μια σχολή οδηγών για να βγεις στο δρόμο με ασφάλεια και σιγουριά!
Κατά τη διάρκεια όλων των ετών λειτουργίας μας έχουμε στο ενεργητικό μας πολλές επιτυχείς εκπαιδεύσεις υποψηφίων οδηγών, έχοντας μεταλαμπαδεύσει ουσιαστική οδηγική παιδεία και ορθή συμπεριφορά.
ΠερισσότεραΣτις σχολές οδηγών ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΛΑΜΗΣ, στην Πετρούπολη και τα Σεπόλια Αττικής, κύριο στόχο μας αποτελεί η ορθή εκπαίδευση των υποψήφιων οδηγών και η απόκτηση του αντίστοιχου διπλώματος επιβατικού ή επαγγελματικού οχήματος.